пресс-пост

Експерт: Одна з основ українського націоналізму - русофобія

Комментарии 24 июля 2013 14:40

Говорити про те, як хтось прийшов до того чи іншого висновку щодо того, що росіяни не мають нічого спільного з українцями - справа невдячна. Але, думаю, серед тих, хто дійсно щиро переконаний в цьому - переважна більшість просто погано знають вітчизняну історію. Про це заявив в коментарі «Насправді» Роман Травін, директор Східноукраїнського центру стратегічних ініціатив, реагуючи на заяву депутата від ВО «Свобода» Анатолія Вітіва.

«Крім того, не секрет, що одна з основ українського націоналізму - русофобія, вибий цю основу і все завалиться. Росіяни і українці настільки близькі, етнічно, культурно, лінгвістично, що до цих пір одним з найважливіших завдань, яке стоїть не тільки перед українськими націоналістами, а й взагалі перед сучасною українською державою, - це доказ того, що українці сильно відрізняються від росіян», - зазначив експерт.

«Причому, як помітив хтось із колег, сама постановка питання тільки підкреслює цю близькість, адже нікому не прийде в голову аргументувати, що, наприклад, Франція це не Німеччина, тому що це абсолютно очевидно, а у випадку з нашими країнами і народами - ні. І заяви про те, що росіяни не слов'яни, це просто елемент пропаганди в цьому напрямку», - резюмує Травін.

Источник и перевод на украинский язык: «Насправді»


Copyright © 2010-2011 Восточноукраинский центр стратегических инициатив. Все права защищены. При полном или частичном использовании материалов сайта, ссылка (для Интернет-изданий – гиперссылка) на ВЦСИ (vcsi.org.ua) обязательна.
Разработка сайта WD-Studio, дизайн Kopylov Artyom